OGDD dansfeest in “De Wilde Wereld”

OGDD dansfeest in “De Wilde Wereld”Op Zaterdag 28 februari is het volgende “OGDD LekkerVroeg” dansfeest in “De Wilde Wereld”.

OGDD heeft bewezen dat vroeg stappen het nieuwe uitgaan is. Dansen van acht tot middernacht. Zaal open 19:45. Aanvang dansfeest 20:00 uur. Einde 00:30 uur. Voor half negen was de dansvloer op de vorige dansfeesten al gevuld. Kom bijtijds; er is geen voorverkoop.

OGDD “LekkerVroeg” is ruim 4 uur feesten; waarna je op een redelijke tijd naar bed kunt. De zondag sta je weer fris en fruitig op. Door de vroege start (20:00 uur), is er voor dansliefhebbers die geen nachtbraker meer zijn een volwaardige dansavond. Dj’ s Yvy en Wiebe draaien een melange van dansvloerdwingende (retro)pop, funk, (hard)rock, soul, disco, wereldmuziek, reggae, rock & roll en nederhits. Tevens worden er swingende historische en hedendaagse beelden van live optredens van de OGDD-idolen op het filmdoek vertoond.

Veel nummers die men vaak wel kent, maar al jaren niet meer heeft gehoord. Een feest der herkenning, maar ook een muzikale tijdreis tussen de 60’s via 70’s en 80’s tot heden.

Een toegangskaartje kost €5.00 , waarvan een deel gaat naar het goede doel “Kind in Benin”. Deze stichting ondersteunt lokale projecten in het West Afrikaanse Benin.

Het adres van “De Wilde Wereld” is: Burgtstraat 1, 6701 DA Wageningen. Voor informatie over “Onze Generatie Draait Door” zie: http://www.ogdd.nl . Er is ook een facebook-pagina: http://www.facebook.com/OGDDFeesten

SLUIT
SLUIT