Bennekomse kunstenaars stellen hun ateliers open voor bezoekers op 30 en 31 mei. Een mooie kans om beeldende kunst van meerdere makers in het atelier te bekijken en met hen in gesprek te gaan over hun werkwijze en drijfveren. In Villa Erica , Ericapark 1 in Bennekom, is de verrassende expositie ingericht, met werken van alle deelnemende kunstenaars en hun gasten. Een handig vertrekpunt voor bezoekers aan de atelierroute. De expositie en ateliers zijn gratis te bezoeken tussen 11-17 uur op 30 en 31 mei.
Stap in de wereld van deze Bennekomse kunstenaars:
Alma de Vries (beeldhouwwerk), Arina Uijl (keramiek, pottenbakken), Anita Letuve (schilderijen en illustraties), Cees van Beukering (beelden hout en steen), Coenraad de Jong (fotografie), Denise Wouters (brons/keramiek), Ellen Bouter (landart, keramiek), Marja van Galen (mixed media), Mirjam Oskam (tekeningen en schilderijen), Roberto ten Hoedt (fotografie en tekeningen). Gastexposanten zijn o.a. Ans van Iersel en Gilda Fidder (beelden), Willemijn Bondt (schilderijen).
Route folder op zak
Alle deelnemers en ateliers staan in de routefolder met foto’s en plattegrond. Deze is als PDF downloaden op http://www.dekijkdoosbennekom.nl De gedrukte folder ligt klaar bij de tentoonstelling in Villa Erica en is o.a. bij VVV, Kniphorst, bibliotheek, en de deelnemende ateliers gratis te verkrijgen.
Meer informatie: http://www.dekijkdoosbennekom.nl