De methode is simpel: wij bieden tijd en plek om te schrijven, jij schrijft.
In anderhalf jaar Write here! Write now! op vrijdagochtend zijn tientallen schrijvers bij elkaar gekomen om allerlei soorten teksten te maken: familieverhalen, fantasyboeken, sollicitatiebrieven, preken, blogposts, songteksten, gedichten, facturen, en nog veel meer. Woorden die niet willen komen als je in je eentje thuis bent, stromen hier als vanzelf op papier.
Vanaf nu kun je dit ook op dinsdagavond ervaren. We beginnen met een kort rondje. Iedereen vertelt wat ze van plan zijn te doen. Daarna klinkt alleen nog het krassen van pennen en tikken van toetsen. Na anderhalf uur praten we kort na.
Kom bij de meest stimulerende schrijversgemeenschap van Wageningen, waar schrijfblokkades smelten als een suikerklontje in de thee.
Dinsdagavond:
19.45 koffie & thee
20.00 start
21.30 afsluiting
Vrijdagochtend:
9.00 koffie & thee
9.15 start
10.45 afsluiting
Locatie: ’t Venster, Wilhelminaweg 1, lokaal 005 (vanaf februari 02026: Cultuurwerkplaats Arboretumlaan)
Deelname op donatiebasis, aanmelden niet nodig.